Specjalista ds. Sprzedaży Eksportowej (mięso drobiowe, b2b)

Specjalizacja: sprzedaż / doradztwo
Prześlij nam swoje CV (pdf, doc, docx, jpg)
    ZADANIA:
  • Aktywne pozyskiwanie klientów na rynkach zagranicznych
  • Podtrzymywanie i pogłębianie relacji z obecnymi klientami firmy
  • Aktywne analizowanie rynku oraz konkurencji i proponowanie rozwiązań mających na celu wzrost sprzedaży
  • Realizowanie planów sprzedaży
  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy na rynku
  • Utrzymywanie profesjonalnych kontaktów biznesowych
  • Przygotowanie, prezentowanie ofert oraz negocjowanie warunków współpracy
  • Przygotowywanie materiałów handlowych wg standardów organizacji
  • Spotkania z klientami i uczestnictwo w targach branżowych
  • Współpraca z Dyrektorem Handlowym
  • Raportowanie swoich działań wg przyjętych standardów
    OCZEKIWANIA:
  • Doświadczenie w pracy z klientami B2B
  • Znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie zawodowe w branży mięsnej – sprzedaż mięsa
  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży drobiu – kurczak, indyk
  • Umiejętność budowania i utrzymywania perspektywicznych relacji z klientami
  • Efektywna organizacja czasu pracy, samodzielność w działaniu, zaangażowanie
  • Zaawansowane umiejętności komunikacyjne i handlowe
  • Znajomość pakietu MS Office
    OFERUJEMY:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub b2b
  • Atrakcyjne wynagrodzenie: dopasowane do doświadczenia i potrzeb
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Narzędzia niezbędne do realizacji zadań
Scroll to Top