Senior Manager (chemia)

Lokalizacja: dowolna
Specjalizacja: sprzedaż / doradztwo
Prześlij nam swoje CV (pdf, doc, docx, jpg)
    ZADANIA:
  • Promocja produktów firmy z odpowiedzialnością za sprzedaż
  • Doradztwo i wsparcie techniczne w zakresie oferowanego przez firmę asortymentu (sprzedaż do zakładów produkujących żywność, klient b2b)
  • Analiza rynku i inicjowanie działań mających na celu rozwój sprzedaży
  • Przeprowadzanie prezentacji i szkoleń dotyczących produktów
  • Udział w spotkaniach branżowych
  • Realizacja założonych celów ilościowych oraz jakościowych
    OCZEKIWANIA:
  • Doświadczenie w sprzedaży (dowolnego asortymentu) B2B – zakłady produkujące żywność
  • Znajomość procedur w zakładach produkujących żywność
  • Swoboda w komunikacji
  • Umiejętność reagowania na potrzeby klientów
  • Otwarta postawa, profesjonalność
  • Gotowość do pracy mobilnej
    OFERUJEMY:
  • Podstawa + premie od sprzedaży
  • Rynkowe wynagrodzenie zasadnicze odpowiadające Twojemu doświadczeniu
  • Odpowiednio dostosowane szkolenia
  • Narzędzia niezbędne do pracy: samochód służbowy, telefon komórkowy, laptop
  • Pracę w zespole specjalistów w danej branży i dziedzinie
Scroll to Top