Specjalista ds. wsparcia sprzedaży z j. niemieckim

Lokalizacja: Poznań
Specjalizacja: sprzedaż / doradztwo
Prześlij nam swoje CV (pdf, doc, docx, jpg)
    ZADANIA:
  • Wsparcie Działu Handlowego w zakresie sprzedaży
  • Przyjmowanie zapytań od klientów trafiających bezpośrednio do firmy
  • Współpraca w Dziale Handlowym w zakresie opracowywania ofert dla klientów polskich i zagranicznych
  • Wprowadzanie zamówień klientów do systemu
  • Kontrola zapytań ofertowych klientów i sprzedaży
  • Archiwizacja: ofert i dokumentów sprzedażowych
  • Obsługa systemu ERP w zakresie: zamówień, dokumentów sprzedażowych, dokumentów wysyłkowych, historii obsługi klientów
  • Przygotowywanie bieżących zestawień w zakresie zapytań, ofert i sprzedaży
  • Współpraca z innymi działami m.in. planowania produkcji, spedycji, księgowości w zakresie obsługi klienta
  • Kontakt telefoniczny i mailowy z klientami polskimi i zagranicznymi
    OCZEKIWANIA:
  • Wykształcenie minimum średnie
  • Znajomość języka niemieckiego - warunek konieczny
  • Chęć rozwoju w sprzedaży
  • Doświadczenie w opracowywaniu ofert dla klientów
  • Doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta firmy
  • Biegła obsługa komputera w środowisku MS Office: Word, Excel
  • Doświadczenie w obsłudze programów typu ERP mile widziane
    OFERUJEMY:
  • Umowę o pracę
  • Rynkowe wynagrodzenie dopasowane do doświadczenia
  • Narzędzia niezbędne do pracy
  • Możliwość wpływu na rozwój organizacji
Scroll to Top