Technolog R&D

Lokalizacja: woj. zachodniopomorskie
Specjalizacja: technologia
Prześlij nam swoje CV (pdf, doc, docx, jpg)
    ZADANIA:
  • Projektowanie i rozwój nowych produktów oraz procesów technologicznych
  • Proaktywne prowadzenie i koordynacja projektów R&D
  • Wsparcie wdrożeń w obszarze produkcji
  • Aktywny udział w fazach badawczo - rozwojowych, m.in. zbieranie informacji z dostępnych źródeł, monitoring trendów w obszarze technologii i rozwoju produktu
  • Planowanie i prowadzenie warsztatów kreatywnych z przedstawicielami biznesowymi mających na celu wypracowanie pomysłów na nowe produkty i rozwiązania
  • Kontrolowanie poszczególnych etapów procesu wdrażania produktu
  • Budowanie bazy wiedzy na temat potrzeb konsumentów, trendów w żywieniu oraz źródeł kosztów
    OCZEKIWANIA:
  • Wykształcenie wyższe – preferowane kierunki: Technologia żywności, Towaroznawstwo lub pokrewne
  • Co najmniej 5 lat doświadczenia w rozwoju nowych produktów w przemyśle spożywczym
  • Umiejętność efektywnego zarządzania projektami
  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego (poziom min. B1)
  • Umiejętność kierowania zespołem w ramach realizowanego projektu oraz współpracy zarówno z różnymi działami w organizacji, jak i partnerami zewnętrznymi
  • Zorientowanie na realizację celów i proaktywne poszukiwanie rozwiązań
    OFERUJEMY:
  • Wynagrodzenie rynkowe
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Szkolenia
  • Uczestnictwo w nowatorskich projektach
  • Ciekawą i odpowiedzialną pracę
  • Pracę w młodym i otwartym zespole
Scroll to Top