Technik Utrzymania Ruchu

Lokalizacja: okolice Poznania
Specjalizacja: utrzymanie ruchu
Prześlij nam swoje CV (pdf, doc, docx, jpg)
    ZADANIA:
  • Bieżące usuwanie awarii w celu utrzymania ciągłości linii produkcyjnej
  • Analiza przyczyn awarii i wdrażanie działań korygujących
  • Konserwacja maszyn
  • Realizacja projektów inwestycyjnych i modernizacji parku maszynowego
  • Uruchamianie i wdrażanie maszyn i urządzeń
  • Wsparcie Działu Produkcji w uzyskaniu stabilności procesu i osiągnięciu parametrów jakościowych i ilościowych
    OCZEKIWANIA:
  • Wykształcenie min. średnie techniczne (np. Mechanik, Elektryk, Elektromechanik, Automatyk)
  • Doświadczenie w pracy Dziale Utrzymania Ruchu lub Dziale Technicznym – mile widziane
  • Doświadczenie w pracy w firmie o profilu produkcyjnym - mile widziane w branży spożywczej
  • Umiejętność obsługi komputera (MS Office)
  • Gotowość do pracy zmianowej (6-14; 14-22; 22-6) – warunek konieczny
    OFERUJEMY:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Udział w ciekawych i innowacyjnych projektach
  • Szkolenia specjalistyczne
  • Praca w firmie, która jest liderem na rynku w swojej branży
  • Rozwój wraz z rozwojem organizacji
  • Umowa o Pracę
  • Karta lunchowa
  • Pakiet Medyczny
  • Karta Multisport
Scroll to Top