Kierownik Utrzymania Ruchu

Lokalizacja: woj. warmińsko-mazurskie
Specjalizacja: utrzymanie ruchu
Prześlij nam swoje CV (pdf, doc, docx, jpg)
    ZADANIA:
  • Organizacja i nadzór nad pracą Działu Utrzymania Ruchu (zespół 4 osób)
  • Planowanie, wykonywanie i doskonalenie systemu konserwacji zapobiegawczej maszyn produkcyjnych i instalacji technicznych
  • Aktywne naprawy maszyn produkcyjnych
  • Nadzór nad procesami modernizacji, optymalizacji i inwestycji w parku maszynowym
    OCZEKIWANIA:
  • Wykształcenie w zakresie Automatyki, Mechaniki i Budowy Maszyn
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, w zakładzie produkcyjnym
  • Konieczne doświadczenie w firmie o profilu przetwórstwa mięsa drobiowego
  • Doświadczenie we współpracy z zespołem oraz firmami zewnętrznymi w zakresie UR: napraw maszyn
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • Znajomość MS OFFICE (Word, Excel)
  • Dobra organizacja pracy własnej oraz delegowania zadań
  • Zaangażowanie, sumienność, dyspozycyjność
    OFERUJEMY:
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Samodzielne, odpowiedzialne stanowisko pracy
  • Wynagrodzenie dopasowane do doświadczenia
Scroll to Top