Product Manager

Lokalizacja: Poznań
Specjalizacja: sprzedaż / doradztwo
Prześlij nam swoje CV (pdf, doc, docx, jpg)
    ZADANIA:
  • Koordynacja procesu wdrażania nowości produktowych na rynek zagraniczny
  • Zarządzanie cyklem życia produktu, od koncepcji do wdrożenia i utrzymania
  • Monitorowanie projektów – ścisłe śledzenie postępów, porównywanie faktycznych wyników z założonymi celami i harmonogramem, wczesne wykrywanie ewentualnych opóźnień i problemów; zarządzanie ryzykiem i wdrażanie działań zapobiegających
  • Analiza działań
  • Bieżąca współpraca z poszczególnymi działami firmy: produkcja, Marketing, Agencje Kreatywne
  • Przygotowywanie prezentacji produktowych dla Działu Handlowego i Klientów (zgodnie z istniejącymi szablonami)
  • Reprezentowanie firmy na targach i eventach
    OCZEKIWANIA:
  • Min. 2 letnie doświadczenie we wprowadzaniu produktów spożywczych na rynek
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2/C1 (codzienna praca z klientami zagranicznymi) – wymóg konieczny
  • Znajomość języka niemieckiego – mile widziana
  • Bardzo dobra znajomość MS Office – w szczególności Excel
  • Dyspozycyjność do wyjazdów służbowych
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analitycznego myślenia
  • Samodzielność oraz dokładność w realizacji zadań
  • Umiejętność pracy w zespole i zarządzania priorytetami
  • Umiejętność dążenia do celu
  • Komunikatywność
  • Radzenie sobie w sytuacjach kryzysowych
    OFERUJEMY:
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Wynagrodzenie dopasowane do umiejętności: rynkowe stawki
  • Szkolenia specjalistyczne
  • Wsparcie zespołu
  • Wdrożenie, przeszkolenie
  • Pakiet benefitów pracowniczych m.in. karta Multisport, karta lunchowa, Medicover
Scroll to Top