Kierownik Rozbioru

Lokalizacja: woj. łódzkie
Specjalizacja: produkcja
Prześlij nam swoje CV (pdf, doc, docx, jpg)
    ZADANIA:
  • Nadzór nad jakością surowca przyjmowanego do Działu Rozbioru oraz uzyskiwanych elementów z rozbioru
  • Kalkulacje rozbiorowe, kontrola, weryfikacja, optymalizacja uzysków rozbiorowych, wydajności pracy
  • Realizacja produkcji rozbiorowej zgodnie ze specyfikacjami, planami produkcyjnym
  • Zapewnienie odpowiedniego przepływu surowca/półproduktu między kolejnymi etapami produkcji
  • Raportowanie realizacji procesu produkcyjnego
  • Rozliczanie zespołu ze wskaźników produkcyjnych
  • Ustalanie harmonogramu pracy podległym pracownikom
    OCZEKIWANIA:
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (min. 2 lata), preferowana branża zajmująca się przetwórstwem mięsa
  • Znajomość procesów przygotowania produkcji
  • Mile widziana wiedza w zakresie systemów zarządzania jakością
  • Znajomość maszyn i urządzeń wykorzystywanych w produkcji
  • Umiejętności analityczne oraz skutecznego rozwiązywania problemów
  • Umiejętności obsługi komputera, obsługa MS Office i poczty
    OFERUJEMY:
  • Umowa o Pracę
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Bezpłatne posiłki
  • Pakiet Sportowy
  • Inicjatywy organizowane dla pracowników
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Paczki okolicznościowe
  • Dowóz pracowników z wybranych kierunków
Scroll to Top