Brygadzista

Lokalizacja: okolice Poznania
Specjalizacja: produkcja
Prześlij nam swoje CV (pdf, doc, docx, jpg)
    ZADANIA:
  • Wyznaczanie zadań współpracownikom przy poszczególnych wydziałach produkcyjnych
  • Szkolenia z pracy z maszynami oraz urządzeniami
  • Kontrola realizacji zleceń i reagowanie w przypadku nieprawidłowości
  • Rozliczanie zleceń produkcyjnych
  • Dbałość o jakość produkowanych wyrobów, rozwój pracowników oraz przestrzeganie zasad BHP i PPOŻ
  • Aktywny udział w podnoszeniu standardów produkcji
    OCZEKIWANIA:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku: Lider Produkcji, Brygadzista, Kierownik Wydziału, Mistrz Produkcji
  • Doświadczenie w zakładzie produkującym żywność – mile widziane
  • Umiejętność działania pod presją czasu w dynamicznej organizacji
  • Chęć do uczenia i dzielenia się wiedzą
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 2 zmianowym (godziny: 6-14; 14-22)
  • Gotowość do pracy w soboty oraz nadgodzin
    OFERUJEMY:
  • Stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę
  • Wynagrodzenie adekwatne do realizowanych zadań
  • Benefity takie jak: opieka medyczna, Multisport, karty lunchowe
  • Możliwość rozwoju w organizacji
  • Wsparcie w okresie wdrożenia
  • Niezbędne narzędzia do pracy
Scroll to Top