Brygadzista w Dziale Higienizacji

Lokalizacja: okolice Poznania
Specjalizacja: produkcja
Prześlij nam swoje CV (pdf, doc, docx, jpg)
    ZADANIA:
  • Nadzór nad realizacją procesów mycia i dezynfekcji linii produkcyjnych
  • Odpowiedzialność za proces mycia i dezynfekcji
  • Wyznaczanie zadań pracownikom oraz nadzór nad ich prawidłowym wykonaniem
  • Kontrola i wydawanie pracownikom materiałów, środków czystości i sprzętu
    OCZEKIWANIA:
  • Praktyczna wiedza z zakresu usług utrzymania czystości
  • Umiejętność pracy z profesjonalnymi środkami chemicznymi
  • Doświadczenie na analogicznym stanowisku w pracy w firmie produkcyjnej o profilu spożywczym
  • Praktyczna znajomość chemii dedykowanej do czyszczenia maszyn po produkcji spożywczej
  • Znajomość technik sprzątania
  • Umiejętność zarządzania zespołem i koordynacji pracy zespołu
  • Dyspozycyjność i gotowość do pracy w systemie zmianowym (6-14; 14-22; 22-6) - warunek konieczny
    OFERUJEMY:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Udział w ciekawych i innowacyjnych projektach
  • Szkolenia specjalistyczne
  • Praca w firmie, która jest liderem na rynku w swojej branży
  • Rozwój wraz z rozwojem organizacji
  • Umowa o Pracę
  • Karta lunchowa
  • Pakiet Medyczny
  • Karta Multisport
Scroll to Top