Specjalista ds. Jakości

Lokalizacja: woj. śląskie
Specjalizacja: jakość
Prześlij nam swoje CV (pdf, doc, docx, jpg)
    ZADANIA:
  • Opracowywanie oraz nadzór nad dokumentacją wdrożonych systemów zarządzania jakością
  • Kontrolowanie jakości surowców, wyrobów gotowych oraz opakowań
  • Udział w procesie rozpatrywania reklamacji wewnętrznych i zewnętrznych
  • Monitorowanie, identyfikowanie problemów, usprawnianie nadzorowanych procesów oraz proponowanie nowych rozwiązań
  • Aktualizacja dokumentacji jakościowej surowców
    OCZEKIWANIA:
  • Wykształcenie wyższe – technologia żywności lub pokrewne
  • 2 lata w dziale kontroli i zapewnienia jakości
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Wiedza z zakresu technologii żywności, metodyki badań laboratoryjnych
  • Praktyczna znajomość systemów zapewnienia jakości i bezpieczeństwa żywności (GHP, GMP, HACCP, IFS/BRC)
  • Znajomość przepisów prawa żywnościowego
    OFERUJEMY:
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Możliwość zdobycia doświadczenia oraz dalszego rozwoju w firmie
  • Pomoc na każdym etapie wdrożenia
  • Narzędzia niezbędne do pracy
Scroll to Top