fbpx

Do końca publikacji: 27 dni i godzin 1

Miejsce pracy: łódzkie

Key Account Manager Eksport

Miejce pracy: woj. łódzkie

Zadania

  • Aktywne pozyskiwanie klientów na powierzonych rynkach (cały świat, odpowiedzialność za portfel klientów)
  • Podtrzymywanie i pogłębianie relacji z obecnymi klientami
  • Aktywne analizowanie rynku oraz konkurencji i proponowanie rozwiązań mających na celu wzrost sprzedaży
  • Realizowanie planów sprzedaży
  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy na rynku
  • Utrzymywanie profesjonalnych kontaktów biznesowych
  • Przygotowanie, prezentowanie ofert oraz negocjowanie warunków współpracy
  • Przygotowywanie materiałów handlowych wg standardów organizacji
  • Spotkania z klientami i uczestnictwo w targach branżowych
  • Współpraca z Dyrektorem Sprzedaży,
  • Raportowanie swoich działań wg przyjętych standardów

Oczekiwania

  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność budowania i utrzymywania perspektywicznych relacji z klientami
  • Efektywna organizacja czasu pracy, samodzielność w działaniu, zaangażowanie,
  • Doświadczenie w obsłudze klienta B2B
  • Wysoka orientacja na efekty oraz jakość wykonywanych działań
  • Zaawansowane umiejętności komunikacyjne i handlowe
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe w branży spożywczej
  • Wykształcenie wyższe - mile widziane z zakresu sprzedaży, ekonomii lub zarządzania
  • Umiejętność kreatywnego podejścia do nieoczekiwanych sytuacji, wykazywanie inicjatywy i  elastyczności, nastawienie na realizację celów
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Znajomość pakietu MS Office,
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferta

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę na pełny etat
  • Szkolenia i kursy
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Możliwość skorzystania z karty MultiSport
  • Pracę w zgranym zespole profesjonalistów

Schani

Spółka SCHANI w rozumieniu biznesowym zajmuje się usługą outsourcingu pracowniczego. Dzię...

Więcej

CleanAccess

CleanAccess to nowy polski producent akcesoriów do systemów mycia w przemyśle  spożywczym. Został...

Więcej

Salmon Hygiene Polska

Firma Salmon Hygiene Polska dostarcza rozwiązania wpływające na higienę i bezpieczeństwo na obsza...

Więcej

Partnerzy

Dane teleadresowe

Ściegiennego 252

25-116 Kielce

kom: +48 606 448 253

info@foodjobs.pl

Skorzystaj z formularza kontaktowego

+48 692 464 838