fbpx

Do końca publikacji: 27 dni i godzin 2

Miejsce pracy: CAŁA POLSKA

Doradca Handlowy – higiena w przemyśle spożywczym

ZADANIA:

  • Promocja produktów firmy z odpowiedzialnością za sprzedaż
  • Doradztwo i serwis w zakresie i z nastawieniem na asortyment firmy
  • Systematyczne wizyty u klientów firmy, doradztwo w zakresie produkcji żywności
  • Analiza skuteczności działania produktów w procesie mycia oraz sporządzanie raportów
  • Udział w spotkaniach branżowych
  • Realizacja założonych celów ilościowych oraz jakościowych

WYMAGANIA:

  • Wykształcenia o kierunku: Technologia żywności i procesów produkcyjnych w przemyśle spożywczym – będzie mile widziane
  • Preferowana znajomość procesów związanych z produkcją żywności
  • Znajomość procedur mycia i dezynfekcji
  • Swoboda w komunikacji
  • Umiejętność reagowania na potrzeby klientów
  • Gotowość do pracy mobilnej (obszar całej PL)
  • Odpowiedzialność, samodyscyplina

OFERTA:

  • Umowa o Pracę/kontrakt b2b
  • Narzędzia niezbędne do pracy (samochód służbowy, telefon kom, laptop)
  • Niezbędne szkolenia produktowe

FOODjobs LOOK FOR

Ściegiennego 252

25-116 Kielce

wielkopolskie

pomorskie

małopolskie

woj. zachodniopomorskie, lubuskie, dolnośląskie, wielkopolskie, Trójmiasto

Poznań, wielkopolskie

śląskie

Schani

Spółka SCHANI w rozumieniu biznesowym zajmuje się usługą outsourcingu pracowniczego. Dzię...

Więcej

CleanAccess

CleanAccess to nowy polski producent akcesoriów do systemów mycia w przemyśle  spożywczym. Został...

Więcej

Salmon Hygiene Polska

Firma Salmon Hygiene Polska dostarcza rozwiązania wpływające na higienę i bezpieczeństwo na obsza...

Więcej

Partnerzy

Dane teleadresowe

kom: +48 606 448 253

info@foodjobs.pl

Skorzystaj z formularza kontaktowego

+48 692 464 838