fbpx

Do końca publikacji: 13 dni i godzin 22

Miejsce pracy: pomorskie

Dyrektor Zakładu

Miejsce pracy: woj. pomorskie

ZADANIA:

  • Nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesu produkcyjnego
  • Wdrażanie działań mających zmaksymalizować wydajność zakładu i efektywność pracowników
  • Współpraca przy wdrożeniu, praca z systemem ERP w oparciu o analizę danych
  • Kierowanie, koordynacja zadań produkcyjnych pod względem ilości, terminowości i jakości
  • Koordynowanie i nadzorowanie pracy na terenie zakładu
  • Rozwiązywanie bieżących problemów produkcyjnych
  • Planowanie, nadzorowanie oraz rozliczanie zadań działów produkcji oraz utrzymania ruchu
  • Zarządzanie całym obszarem produkcji ze szczególnym uwzględnieniem optymalizacji procesów produkcyjnych

WYMAGANIA:

  • Wykształcenia wyższego na kierunkach związanych z Inżynierią Produkcji, Technologią Żywności, Kontrolą Jakości i pokrewnych
  • Doświadczenie na stanowisku nie niższym niż Kierownik Produkcji
  • Doświadczenie w produkcji spożywczej – najlepiej w przetwórstwie rybnym
  • Samoorganizacja pracy własnej i podległego zespołu
  • Zdolności analityczne
  • Znajomość języka angielskiego – będzie mile widziana
  • Znajomość koncepcji Lean Management
  • Gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym w tzw. „sezonie”

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu umowę o pracę
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Wynagrodzenie dopasowane do doświadczenia
  • Możliwość samodzielnego, autonomicznego stanowiska
  • Wsparcie w relokacji

FOODjobs LOOK FOR

Ściegiennego 252

25-116 Kielce

pomorskie

Kielce, świętokrzyskie

wielkopolskie

Poznań, wielkopolskie

Schani

Spółka SCHANI w rozumieniu biznesowym zajmuje się usługą outsourcingu pracowniczego. Dzię...

Więcej

CleanAccess

CleanAccess to nowy polski producent akcesoriów do systemów mycia w przemyśle  spożywczym. Został...

Więcej

Salmon Hygiene Polska

Firma Salmon Hygiene Polska dostarcza rozwiązania wpływające na higienę i bezpieczeństwo na obsza...

Więcej

Partnerzy

Dane teleadresowe

kom: +48 606 448 253

info@foodjobs.pl

Skorzystaj z formularza kontaktowego

+48 692 464 838