fbpx

Do końca publikacji: 31 dni i godzin 18

Miejsce pracy: Warszawa - Duchnice / mazowieckie

Stanowisko: CUKIERNIK

Miejsce Pracy: Warszawa - Duchnice

Nasze Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie / zawodowe - profil gastronomiczny
  • Doświadczenie w pracy na ww. stanowisku
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Praktyczna znajomość systemu HACCP
  • Aktualna książeczka dla celów sanitarno-epidemiologicznych
  • Mile widziane doświadczenie w żywieniu zbiorowym
  • Praca w systemie zmianowym

Zakres obowiązków:

  • Produkcja wyrobów cukierniczych zgodnie z przyjętymi recepturami i wzorcami
  • Dbałość o najwyższą jakość surowców wykorzystywanych przy produkcji wypieków i wyrobów cukierniczych
  • Racjonalne gospodarowanie towarem i przestrzeganie zasad gospodarki odpadami
  • Ścisła współpraca z kierownikiem zmiany
  • Przestrzeganie procesów, zasad oraz standardów działu jak i zakładu

To co oferujemy:

  • Praca w młodym, ambitnym zespole wśród ludzi otwartych na nowe pomysły
  • Zatrudnienie w formie umowy o pracę
  • Zadbamy również o Twoje podniebienie - a robimy to na prawdę dobrze!

NTFY Jezak Rabiej Spółka Komandytowo-Akcyjna

Marszałkowska 58

00-545 Warszawa

Warszawa - Duchnice , mazowieckie

Schani

Spółka SCHANI w rozumieniu biznesowym zajmuje się usługą outsourcingu pracowniczego. Dzię...

Więcej

CleanAccess

CleanAccess to nowy polski producent akcesoriów do systemów mycia w przemyśle  spożywczym. Został...

Więcej

Salmon Hygiene Polska

Firma Salmon Hygiene Polska dostarcza rozwiązania wpływające na higienę i bezpieczeństwo na obsza...

Więcej

Partnerzy

Dane teleadresowe

Ściegiennego 252

25-116 Kielce

kom: +48 606 448 253

info@foodjobs.pl

Skorzystaj z formularza kontaktowego

+48 692 464 838