fbpx

Do końca publikacji: 31 dni i godzin 20

Miejsce pracy: wielkopolskie

Agencja Doradztwa Personalnego FOODjobs dla swojego klienta  poszukuje specjalisty na stanowisko:

Specjalista ds. prawa żywnościowego

Miejsce pracy: woj. wielkopolskie

ZADANIA:

  • Bieżący nadzór nad przepisami prawa żywnościowego
  • Weryfikacja informacji na temat żywności
  • Weryfikacja etykiet wyrobów zgodnie z obowiązującymi przepisami i ich aktualizacja
  • Wsparcie w sporządzaniu dokumentacji dla nowych wyrobów
  • Współpraca z Działem Marketingu w zakresie opracowania i aktualizacji etykiet produktów oraz strony produktowej
  • Przeprowadzanie audytów wewnętrznych

OCZEKIWANIA:

  • Planowanie pracy, organizacja na wysokim poziomie
  • Elastyczność i umiejętność pracy w dynamicznie zmieniających się warunkach
  • Wielozadaniowość
  • Umiejętność prowadzenia dokumentacji projektowej
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Dobra znajomość programu Excel
  • Szkolenia IFS/FSSC/BRC będą mile widziane
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

      OFERUJEMY:

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Telefon, laptop służbowy oraz inne narzędzia wymagane na tym stanowisku

Schani

Spółka SCHANI w rozumieniu biznesowym zajmuje się usługą outsourcingu pracowniczego. Dzię...

Więcej

CleanAccess

CleanAccess to nowy polski producent akcesoriów do systemów mycia w przemyśle  spożywczym. Został...

Więcej

Salmon Hygiene Polska

Firma Salmon Hygiene Polska dostarcza rozwiązania wpływające na higienę i bezpieczeństwo na obsza...

Więcej

Partnerzy

Dane teleadresowe

Ściegiennego 252

25-116 Kielce

kom: +48 606 448 253

info@foodjobs.pl

Skorzystaj z formularza kontaktowego

+48 692 464 838