fbpx

Do końca publikacji: 20 dni i godzin 6

Miejsce pracy: Elżbietów / mazowieckie

Wiodący producent wyrobów branży mleczarskiej Firma Bakoma Sp. z o.o. w związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Operator Wózka Widłowego
Miejsce pracy: Elżbietów

Opis stanowiska:

  • Odstawianie palet z produktem gotowym od maszyn pakujących i wstawianie do tunelu chłodniczego.
  • Wywożenie z hal produkcyjnych odpadów komunalnych i materiałów kategorii III do pomieszczenia odpadów oraz utrzymanie go w czystości.
  • Wywożenie z hal produkcyjnych końcówek wyrobu gotowego i wyrobu niepełnowartościowego do magazynu.
  • Numerowanie palet z wyrobem gotowym.

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na stanowiskach:  operator wózka widłowego, uprawnienia na wózki widłowe.
  • Znajomość podstawowej obsługi komputera, terminala, skanera.
  • Umiejętności pracy pod presją czasu.
  • Nastawienia na efektywną pracę zespołową.
  • Dyspozycyjność.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji na rynku na podstawie umowy o pracę.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.
  • Pracę w systemie 3-zmianowym lub - 4 zmianowym.
  • Zapewniamy własny transport pracowniczy z kierunków Łowicz, Sochaczew, Płońsk i Wyszogród.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w poniższy link:

Bakoma Sp. z o.o.

Połczyńska 97A

01-303 Warszawa

Łódź, podlaskie

Olsztyn, warmińsko-mazurskie

Suwałki, warmińsko-mazurskie

Bielsko-Biała, śląskie

Grudziądz, kujawsko-pomorskie

Elżbietów, mazowieckie

Warszawa, mazowieckie

Kraków, małopolskie

Poznań, wielkopolskie

Międzyrzecz, lubuskie

Schani

Spółka SCHANI w rozumieniu biznesowym zajmuje się usługą outsourcingu pracowniczego. Dzię...

Więcej

CleanAccess

CleanAccess to nowy polski producent akcesoriów do systemów mycia w przemyśle  spożywczym. Został...

Więcej

Salmon Hygiene Polska

Firma Salmon Hygiene Polska dostarcza rozwiązania wpływające na higienę i bezpieczeństwo na obsza...

Więcej

Partnerzy

Dane teleadresowe

Ściegiennego 252

25-116 Kielce

kom: +48 692 464 838

t: +48 41 23 45 090

t: +48 41 23 45 091

w godzinach 8.00 do 16.00

info@foodjobs.pl

Skorzystaj z formularza kontaktowego

+48 692 464 838