fbpx

Do końca publikacji: 47 dni i godzin 15

Miejsce pracy: Ropuchy, powiat: tczewski / pomorskie

Michna Meat Sp. z o.o. Spółka komandytowa poszukuje kandydatów na stanowisko:

Elektromonter

Miejsce pracy: Podgórna 8, 83-130 Ropuchy, powiat: tczewski, woj: pomorskie

Zakres obowiązków:

  • Organizowanie własnego stanowiska pracy z uwzględnieniem przepisów BHP, ochrony przeciwpożarowej, ochrony środowiska oraz zasad ergonomii;
  • Eliminowanie zagrożeń porażeniowych;
  • Wykonywanie różnego typu instalacji elektrycznych;
  • Wykonywanie prac konserwacyjno- remontowych instalacji elektrycznych;
  • Diagnozowanie stanu technicznego instalacji elektrycznych;
  • Wyszukiwanie i usuwanie uszkodzeń instalacji elektrycznych;
  • Montowanie i demontowanie ruchomych instalacji jedno- i trójfazowych;
  • Montowanie i demontowanie rozdzielnic niskiego napięcia;
  • Diagnozowanie, wyszukiwanie, wykrywanie i usuwanie uszkodzeń silników elektrycznych;
  • Montowanie, demontowanie, instalowanie prostych, nieprzenośnych urządzeń elektrycznych,

Wymagania:

  • Wykształcenie: średnie/ zawodowe
  • Przeprowadzanie drobnych napraw z zakresu elektryki,
  • Czytanie schematów elektrycznych,
  • uprawnienia SEP

Oferujemy:

  • umowę o pracę na czas określony,
  • system pracy 2-zmianowy,
  • wynagrodzenie od 4 000 PLN brutto

Michna Meat Sp. z o.o. Spółka komandytowa

Podgórna 8

83-130 Ropuchy

Ropuchy, powiat: tczewski, pomorskie

Schani

Spółka SCHANI w rozumieniu biznesowym zajmuje się usługą outsourcingu pracowniczego. Dzię...

Więcej

CleanAccess

CleanAccess to nowy polski producent akcesoriów do systemów mycia w przemyśle  spożywczym. Został...

Więcej

Salmon Hygiene Polska

Firma Salmon Hygiene Polska dostarcza rozwiązania wpływające na higienę i bezpieczeństwo na obsza...

Więcej

Partnerzy

Dane teleadresowe

Ściegiennego 252

25-116 Kielce

kom: +48 692 464 838

t: +48 41 23 45 090

t: +48 41 23 45 091

w godzinach 8.00 do 16.00

info@foodjobs.pl

Skorzystaj z formularza kontaktowego

+48 692 464 838