fbpx

Do końca publikacji: 47 dni i godzin 13

Miejsce pracy: Poznań / wielkopolskie

"Społem" Gastronomiczna Spółdzielnia Spożywców poszukuje kandydatów na stanowisko:

Pomoc Kuchenna

Miejsce pracy: WILCZAK 3, 61-623 Poznań, powiat: m. Poznań, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków:

  • pomoc w kuchni przy przyrządzaniu posiłków,
  • pomoc w utrzymaniu czystości w miejscu pracy,

Wymagania:

  • wykształcenie zawodowe,
  • książeczka zdrowia do celów sanitarno – epidemiologicznych

Oferujemy:

  • umowę o pracę na okres próbny
  • wynagrodzenie od 2800zł brutto
  • system pracy dwu zmianowy

Kontakt:

Tel. 61 8203565

E-mail: kadry@spolem-gss.com.pl

"SPOŁEM" Gastronomiczna Spółdzielnia Spożywców w Poznaniu

ul. Wilczak 3

61-623 Poznań

Poznań, wielkopolskie

Poznań

Schani

Spółka SCHANI w rozumieniu biznesowym zajmuje się usługą outsourcingu pracowniczego. Dzię...

Więcej

CleanAccess

CleanAccess to nowy polski producent akcesoriów do systemów mycia w przemyśle  spożywczym. Został...

Więcej

Salmon Hygiene Polska

Firma Salmon Hygiene Polska dostarcza rozwiązania wpływające na higienę i bezpieczeństwo na obsza...

Więcej

Partnerzy

Dane teleadresowe

Ściegiennego 252

25-116 Kielce

kom: +48 692 464 838

t: +48 41 23 45 090

t: +48 41 23 45 091

w godzinach 8.00 do 16.00

info@foodjobs.pl

Skorzystaj z formularza kontaktowego

+48 692 464 838