fbpx

Do końca publikacji: 2 dni i godzin 0

Miejsce pracy: Hedwiżyn, powiat: biłgorajski / lubelskie

Zakład Mięsny WASĄG Spółka Jawna poszukuje kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. Kontroli Jakości

Miejsce pracy: 23-400 Hedwiżyn 118, powiat: biłgorajski, woj: lubelskie

Zakres obowiązków:

  • nadzór nad jakością procesu produkcyjnego,
  • zapobieganie nieprawidłowościom związanym z jakością produktu,
  • podejmowanie decyzji dotyczących jakości komponentów i wyrobów gotowych,
  • udział w audytach, współpraca z działem produkcji i innymi działami,
  • wypełnianie dokumentacji i raportów,
  • przestrzeganie procedur jakościowych i zasad BHP

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku minimum 2 lata
  • wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • biegła obsługa komputera (pakiet MS Office: Word i Excel) oraz urządzeń biurowych,
  • umiejętność egzekwowania i przestrzegania ustaleń,
  • dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • umowa o pracę na okres próbny,
  • pełen etat, jedna zmiana
  • wynagrodzenie w okolicach: 3 563,25 - 4 839,28 PLN brutto

Kontakt:

Tel. 84 688 02 01 wew. 24

Zakład Mięsny WASĄG Spółka Jawna

Hedwiżyn 118

23-400 Biłgoraj

Hedwiżyn, powiat: biłgorajski, lubelskie

Schani

Spółka SCHANI w rozumieniu biznesowym zajmuje się usługą outsourcingu pracowniczego. Dzię...

Więcej

CleanAccess

CleanAccess to nowy polski producent akcesoriów do systemów mycia w przemyśle  spożywczym. Został...

Więcej

Salmon Hygiene Polska

Firma Salmon Hygiene Polska dostarcza rozwiązania wpływające na higienę i bezpieczeństwo na obsza...

Więcej

Partnerzy

Dane teleadresowe

Ściegiennego 252

25-116 Kielce

kom: +48 692 464 838

t: +48 41 23 45 090

t: +48 41 23 45 091

w godzinach 8.00 do 16.00

info@foodjobs.pl

Skorzystaj z formularza kontaktowego

+48 692 464 838