fbpx

Do końca publikacji: 1 dni i godzin 22

Miejsce pracy: Iława / warmińsko-mazurskie

S.C. VIDI Dorota Stadnicka, Piotr Stadnicki poszukuje na stanowisko:

Kucharz

Miejsce pracy: Biskupska 5, 14-200 Iława, powiat: iławski, woj: warmińsko-mazurskie

Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie potraw zgodnie z istniejącymi przepisami,
  • kontrola jakości wyrobów gotowych,

Wymagane:

  • wykształcenie kierunkowe, zawodowe: Kucharz,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku minimum 2 lata

Oferujemy:

  • 3 000 - 6 000 PLN jw. w zależności od kwalifikacji (umowa zlecenie przez pierwsze 3 m-ce, potem umowa o pracę)
  • Umowa zlecenie

Kontakt:

609 633 088

restauracja@starytartak.com.pl

S.C. VIDI Dorota Stadnicka, Piotr Stadnicki

Stary Tartak

Biskupska 5,

14-200 Iława

Iława, warmińsko-mazurskie

Schani

Spółka SCHANI w rozumieniu biznesowym zajmuje się usługą outsourcingu pracowniczego. Dzię...

Więcej

CleanAccess

CleanAccess to nowy polski producent akcesoriów do systemów mycia w przemyśle  spożywczym. Został...

Więcej

Salmon Hygiene Polska

Firma Salmon Hygiene Polska dostarcza rozwiązania wpływające na higienę i bezpieczeństwo na obsza...

Więcej

Partnerzy

Dane teleadresowe

Ściegiennego 252

25-116 Kielce

kom: +48 692 464 838

t: +48 41 23 45 090

t: +48 41 23 45 091

w godzinach 8.00 do 16.00

info@foodjobs.pl

Skorzystaj z formularza kontaktowego

+48 692 464 838