fbpx

Do końca publikacji: 1 dni i godzin 22

Miejsce pracy: Zalewo, powiat: iławski / warmińsko-mazurskie

Zakład Drobiarski "LECH DRÓB" Spółka z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko:

Mechanik Samochodowy

Miejsce pracy: Tartaczna 20B, 14-230 Zalewo, powiat: iławski, woj: warmińsko-mazurskie

Zakres obowiązków:

  • sprawdzanie działania pojazdu oraz jego zespołów za pomocą urządzeń diagnostycznych,
  • ustalanie i usuwanie usterek w zespołach i układach pojazdów,
  • dokonywanie wymiany płynów eksploatacyjnych pojazdu,
  • sprawdzanie i ustawianie zbieżności kół pojazdu,
  • kontrolowanie i ustawianie świateł pojazdu,
  • wykonywanie prac demontażowo-montażowych, naprawa i regulacja zespołów i podzespołów pojazdu, w tym: silnika i skrzyni biegów, sprzęgła, układu hamulcowego, kierowniczego, zawieszenia i innych,
  • organizowanie, eksploatacja i utrzymywanie w czystości stanowiska pracy z zachowaniem zasad bezpieczeństwa i higieny pracy, ochrony przeciwpożarowej i ochrony środowiska,

Wymagania:

  • wykształcenie, zasadnicze zawodowe: Mechanik pojazdów samochodowych,
  • wymagane doświadczenie zawodowe minimum 1 rok

Oferujemy:

  • od 2 800 PLN od 2.800 zł brutto + premia uznaniowa
  • pracę w systemie 3 – zmianowym,
  • umowę o pracę na czas nieokreślony,

Osoba do kontaktu:

Wojciech Dziołak, 515 118 297

Zakład Drobiarski "Lech Drób" Sp. z o.o.

Tartaczna 20B

14-230 Zalewo

Zalewo, powiat: iławski, warmińsko-mazurskie

Schani

Spółka SCHANI w rozumieniu biznesowym zajmuje się usługą outsourcingu pracowniczego. Dzię...

Więcej

CleanAccess

CleanAccess to nowy polski producent akcesoriów do systemów mycia w przemyśle  spożywczym. Został...

Więcej

Salmon Hygiene Polska

Firma Salmon Hygiene Polska dostarcza rozwiązania wpływające na higienę i bezpieczeństwo na obsza...

Więcej

Partnerzy

Dane teleadresowe

Ściegiennego 252

25-116 Kielce

kom: +48 692 464 838

t: +48 41 23 45 090

t: +48 41 23 45 091

w godzinach 8.00 do 16.00

info@foodjobs.pl

Skorzystaj z formularza kontaktowego

+48 692 464 838