Mobilny Serwisant/Inżynier

Lokalizacja: ¼ Polski wg. miejsca zamieszkania. Lokalizacja kandydata dowolna
Specjalizacja: utrzymanie ruchu
Prześlij nam swoje CV (pdf, doc, docx, jpg)
    ZADANIA:
  • Prowadzenie serwisu maszyn i urządzeń myjących i dezynfekujących u klienta
  • Wykonywanie napraw oraz przeglądów obsługiwanych urządzeń
  • Wykonywanie diagnoz oraz identyfikacja usterek
  • Prowadzenie dokumentacji związanej z przeprowadzonymi naprawami
  • Serwisowe wizyty u klientów firmy i naprawa usterek
  • Systematyczne wizyty u klientów firmy
  • Doradztwo w zakresie produktów firmy, ich zużycia, sposobów dozowania, etc. (specjalistyczna chemia)
    OCZEKIWANIA:
  • Wykształcenie techniczne: Mechanika, Mechatronika, Elektrotechnika, Inżynieria
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku – serwis, naprawa maszyn
  • Znajomość z zakresu zagadnień hydrauliki – będzie mile widziane
  • Gotowość do pracy mobilnej – wyjazdy w tygodniu
  • Uprawnienia SEP
    OFERUJEMY:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Praca w systemie zadaniowym
Scroll to Top