Kupiec (z językiem angielskim)

Lokalizacja: Poznań
Specjalizacja: zakupy
Prześlij nam swoje CV (pdf, doc, docx, jpg)
    ZADANIA:
  • Analiza potrzeb zakupowych
  • Kontrola stanów magazynowych
  • Pozyskiwanie, analiza ofert dostawców, negocjacje
  • Zapewnianie dostępności materiałów produkcyjnych z zachowaniem wymaganej jakości
  • Prowadzenie bazy dostawców i jej stały rozwój
  • Dbałość o zamówienia u dostawców, obsługa i kontrola poprawności faktur zakupowych
  • Dbałość o terminowość dostaw
  • Kontrola dokumentacji dotyczącej zamówień, dostaw, reklamacji, raportowanie okresowe
  • Kontakt z dostawcami w ramach procesu reklamacyjnego
    OCZEKIWANIA:
  • Mile widziane wykształcenie w kierunku: towaroznawstwo, technologia żywienia lub pokrewne
  • Doświadczenie w zakupach owoców i warzyw
  • Wiedza z zakresu negocjacji zakupowych, zarządzania łańcuchem dostaw
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację (B2/C1)
  • Dobra znajomość MS Office
  • Samodzielność i umiejętność pracy pod presją czasu
  • Wysoka odpowiedzialność za powierzony obszar i konsekwencja w działaniu
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Gotowość do pracy w terenie – wizyty u dostawców
    OFERUJEMY:
  • Umowę o pracę
  • Wynagrodzenie dopasowane do doświadczenia kandydata
  • Możliwość dynamicznego awansu stanowiskowego
  • Transparentne zasady współpracy
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Pakiet benefitów pracowniczych m.in. karta Multisport, karta lunchowa, Medicover
Scroll to Top