Dyrektor ds. Technicznych

Lokalizacja: południe Polski
Specjalizacja: utrzymanie ruchu
Prześlij nam swoje CV (pdf, doc, docx, jpg)
    ZADANIA:
  • Zarządzanie Działem Technicznym w kilku zakładach produkcyjnych
  • Zarządzanie ZZL
  • Nadzór nad parkiem maszynowym oraz infrastrukturą
  • Planowanie, kosztorysowanie, przygotowanie i nadzór nad nowymi inwestycjami, remontami i naprawami maszyn i urządzeń w zakładach
  • Zarządzanie budżetem Działu Technicznego
  • Kierowanie i nadzór nad wykonywanymi pracami podległych pracowników i zewnętrznych usługodawców
  • Prowadzenie dokumentacji dotyczącej prowadzonych inwestycji, remontów, przeglądów
  • Nadzór nad przestrzeganiem obowiązujących w zakładzie norm jakościowych
  • Uczestnictwo w audytach certyfikujących
  • Współpraca ze Specjalistą ds. Ochrony Środowiska w zakresie poprawności prac przyzakładowych urządzeń oczyszczalni ścieków
    OCZEKIWANIA:
  • Wykształcenie min. średnie techniczne
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku z poziomu dyrektora – min. 5 lat
  • Wiedza techniczna z zakresu mechaniki, budowy maszyn i automatyki oraz funkcjonowania i serwisu linii produkcyjnych
  • Umiejętność efektywnego zarządzania zespołem w rozproszonym środowisku
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i przywódcze
  • Umiejętność zarządzania zespołami oraz planowania i organizacji pracy
  • Zdolność do podejmowania szybkich decyzji i działania w dynamicznym środowisku
    OFERUJEMY:
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Narzędzia niezbędne do pracy
  • Pakiet socjalny
Scroll to Top