Doradca ds. Higieny Żywności w Dziale FOOD

Lokalizacja: południowo-zachodnia Polska (Dolnośląskie, Śląskie, Opolskie, Łódzkie, Wielkopolskie, Małopolskie, Świętokrzyskie) (preferowani kandydaci też z tego regionu)
Specjalizacja: sprzedaż / doradztwo
Prześlij nam swoje CV (pdf, doc, docx, jpg)
    ZADANIA:

  • Promocja produktów firmy z odpowiedzialnością za sprzedaż
  • Doradztwo i serwis w zakresie i z nastawieniem na asortyment firmy
  • Systematyczne wizyty u klientów firmy, doradztwo w zakresie produkcji żywności
  • Analiza skuteczności działania produktów w procesie mycia oraz sporządzanie raportów
  • Prowadzenie szkoleń dla klientów, pracowników firm w zakresie dzielenia się wiedzą w obszarze produkcji oraz z przełożeniem na produkty firmy
  • Udział w spotkaniach branżowych
  • Realizacja założonych celów ilościowych oraz jakościowych
    OCZEKIWANIA:
  • Wykształcenia o kierunku: Technologia żywności i procesów produkcyjnych w przemyśle spożywczym
  • Doświadczenie w pracy na produkcji w przemyśle spożywczym
  • Znajomość przebiegu procesów technologicznych w produkcji spożywczej – preferowana znajomość procesów związanych z produkcją żywności
  • Znajomość procedur mycia i dezynfekcji
  • Swoboda w komunikacji
  • Umiejętność reagowania na potrzeby klientów
  • Gotowość do pracy mobilnej
  • Odpowiedzialność, samodyscyplina
    OFERUJEMY:
  • Zapewniamy ciekawą pracę, kompetentną pomoc naszego zespołu menadżerskiego oraz duże możliwości rozwojowe w międzynarodowym środowisku
  • Gwarantujemy odpowiednio dostosowane szkolenia oraz narzędzia niezbędne do pracy (samochód służbowy, telefon kom, komputer).
Scroll to Top