fbpx

Sokołów S.A.

Al. 550 lecia 1

08-300 Sokołów Podlaski

NIP:8230001444

GRUPA SOKOŁÓW - CO NAS WYRÓŻNIA?

Jesteśmy liderem rynku i najbardziej rozpoznawalną marką na polskim rynku produktów mięsnych. Naszym priorytetem jest zadowolenie i zaufanie klientów. Poznajemy i spełniamy ich oczekiwania, dostarczając produktów, które wyróżniają się na rynku najwyższą jakością, bezpieczeństwem i szlachetnością smaku. 

Jesteśmy nowoczesną firmą, w której przestrzegane są standardy etyczne, ekologiczne i sanitarne. Praca w Sokołów S.A. jest stabilna i gwarantuje stały rozwój kompetencji. Aby zapewnić naszym pracownikom możliwość pełnego wykorzystania potencjału, doskonalimy motywacyjne systemy wynagradzania i tworzymy optymalne warunki do pracy.

Ogólnopolski zasięg biznesu

Siedziba naszej spółki znajduje się w Sokołowie Podlaskim, posiadamy również biuro w Warszawie. W skład Grupy Sokołów wchodzi siedem dużych i wyspecjalizowanych zakładów produkcyjnych w: Sokołowie Podlaskim, Kole, Robakowie, Dębicy, Czyżewie, Jarosławiu i Tarnowie oraz spółki zależne: Agro Sokołów z kompleksem dwóch dużych gospodarstw rolno-hodowlanych, Sokołów Service oraz Sokołów Logistyka. 

Obecność naszych wyrobów we wszystkich kanałach dystrybucji zapewniamy dzięki własnym centrom dystrybucji oraz systematycznie rozwijanej sieci własnych sklepów.

Bezpieczeństwo i nowoczesność

W zakładach Sokołów S.A. miesięcznie produkujemy około 28 tysięcy ton mięsa i jego przetworów. Do produkcji wykorzystujemy surowce najwyższej jakości, które w dużej części pozyskujemy w ramach programów opartych na bezpośredniej współpracy z hodowcami. Dbamy o to, aby nasze produkty były bezpieczne, spełniały oczekiwania naszych konsumentów oraz były synonimem powtarzalnej jakości i dobrego smaku.

Jako lider, tworzymy nowe standardy, wprowadzamy innowacyjne produkty oraz wspieramy hodowców w procesie wdrażania nowych technologii w produkcji zwierzęcej. Nasz zakład w Sokołowie jest jednym z najnowocześniejszych zakładów przetwórstwa mięsnego nie tylko w Polsce, ale w całej Europie Środkowo-Wschodniej.

Najwyższe standardy i innowacje

Pracujemy w oparciu o System Zarządzania Jakością, który stanowi fundament dla innych wdrożonych w zakładach systemów bezpieczeństwa i jakości, niezbędnych przy współpracy z najbardziej wymagającymi odbiorcami. 

Produkcja odbywa się zgodnie z wymaganiami uznanych międzynarodowych standardów IFS oraz BRC uwzględniających wszystkie aspekty związane z jakością i bezpieczeństwem opartym o system HACCP. 

Przestrzegamy najwyższych standardów w odniesieniu do dobrostanu zwierząt oraz dbamy o środowisko. Nadany dla wszystkich naszych zakładów certyfikat ISO 14001 potwierdza spełnienie najwyższych wymagań dotyczących ekologii.

stabilna praca i rozwój

Jesteśmy przekonani, że wysoka pozycja naszej firmy jest wynikiem zaangażowania i doświadczenia naszego prawie 7-mio tysięcznego zespołu i pasji, która przekłada się na smak naszych produktów oraz przyjętych i funkcjonujących w zakładach standardów organizacji produkcji.

Dbamy o to, aby warunki pracy w naszej firmie spełniały wymagania prawne i etyczne. Nasi pracownicy mogą korzystać z benefitów socjalnych, refundacji kosztów nauki, programu sportowo-rekreacyjnego, eventów integracyjnych jak również rozwijać swoją karierę i poszerzać kompetencje w naszej własnej Akademii Rozwoju. Ludzie są dla nas ważni, dlatego cenimy szacunek wobec współpracowników oraz sprzyjającą rozwojowi atmosferę pracy. 

Akademia Rozwoju Sokołów to inicjatywa szkoleniowa, dzięki której nasi pracownicy mają możliwość poszerzenia wiedzy i kompetencji. Od 2011 r. ukończyło ją około 400 osób z Grupy Sokołów, które doskonaliły swoje umiejętności managerskie i interpersonalne, poczynając od najwyższych stanowisk managerskich poprzez stanowiska kierownicze, brygadzistowskie i specjalistyczne. 

Frontem do Studentów - dzięki współpracy Sokołów S.A. z Uniwersytetem Przyrodniczo-Humanistycznym w Siedlcach powstał kierunek “Menadżer produkcji i przetwórstwa mięsa”, na którym Studenci mogą łączyć wiedzę teoretyczną z praktyką. Uruchomiliśmy program „Stypendium na naukę” oraz gwarancję zatrudnienia dla najlepszych Studentów.

Jak dołączyć do naszego zespołu?

Aktualne oferty pracy publikujemy na naszej stronie internetowej www.sokolow.pl . Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu, zachęcamy do regularnego odwiedzania tej strony.

Jeśli jesteś zainteresowany pracą w naszej firmie, ale nie znajdziesz tam dla siebie oferty, prześlij do nas swoje CV i krótko napisz, dlaczego chcesz pracować właśnie u nas na adres hr@sokolow.pl Gdy pojawi się oferta dopasowana do Twoich umiejętności, będziemy mogli Cię odnaleźć. 

Sokołów S.A.

Osie, kujawsko-pomorskie

Sokołów S.A.

Robakowo, wielkopolskie

Informacje z branży

REDUKCJA SOLI PRZY ZACHOWANIU SMAKU - NOWA TECHNOLOGIA

pożywanie zbyt dużej ilości soli może mieć znaczący negatywny wpływ na zdrowie, a współczesne prz...

Więcej

PROBLEMY W WYKRYWANIU SALMONELLI W ZIOŁACH I PRZYPRAWACH

Według danych PZH w Polsce od wielu lat salmonelozy są najczęściej odnotowywanymi zatruciami o et...

Więcej

Nowe, szybkie testy do wykrywania toksyny Botulinowej

W przemyśle spożywczym toksyna botulinowa jest związana z ciężką postacią zatrucia pokarmowego sp...

Więcej

Reklama

Schani

Spółka SCHANI w rozumieniu biznesowym zajmuje się usługą outsourcingu pracowniczego. Dzię...

Więcej

CleanAccess

CleanAccess to nowy polski producent akcesoriów do systemów mycia w przemyśle  spożywczym. Został...

Więcej

Salmon Hygiene Polska

Firma Salmon Hygiene Polska dostarcza rozwiązania wpływające na higienę i bezpieczeństwo na obsza...

Więcej

Partnerzy

Dane teleadresowe

Ściegiennego 252

25-116 Kielce

kom: +48 692 464 838

t: +48 41 23 45 090

t: +48 41 23 45 091

w godzinach 8.00 do 16.00

info@foodjobs.pl

Skorzystaj z formularza kontaktowego

+48 692 464 838