Rybhand Sp. z o..o. Sp. k.

Świętego Ducha 118/120

63-200 Jarocin

NIP:6170000522

Firma Rybhand powstała w 1991 roku jako mała wędzarnia położona obok domu właścicieli Elżbiety i Leszka Trzcielińskich. Z małego przydomowego zakładu na przestrzeni lat powstało nowoczesne przedsiębiorstwo, które zajmuje się przetwórstwem, importem i eksportem ryb. Podstawą działalności firmy jest przetwórstwo ryb pelagicznych tj. makreli i śledzia. Na ich bazie wytwarzane są salinaty, marynaty, produkty wędzone i wyroby garmażeryjne. Niezwykle istotną część produkcji oraz oferty stanowią ryby białe, w postaci świeżej, mrożonych tusz lub filetów.

Rybhand, po ponad 20 latach działalności, plasuje się jako jedna z najbardziej dynamicznych i elastycznych, pod względem możliwości produkcyjnych, spółek sektora rybnego w Polsce. Wyroby firmy Rybhand od wielu lat cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem i uznaniem ze względu na znakomite walory smakowe i zapachowe, co potwierdza współpraca z wieloma sieciami handlowymi w Polsce, a także za granicą. Opierając się na wieloletniej tradycji, aczkolwiek wprowadzając nowoczesne rozwiązania, firma Rybhand ciągle udowadnia, że wysoka jakość produktów nie musi iść w parze z wysoką ceną.

Surowiec rybny sprowadzany jest m. in. ze Stanów Zjednoczonych, Islandii, Norwegii, Grenlandii, Wysp Owczych, Wielkiej Brytanii, Holandii, Peru, Chile, Argentyny, Hiszpanii, Chin, Wietnamu, Australii lub Nowej Zelandii.

Obecność przedstawicieli Rybhandu na większości tragów rybnych na świecie, tj. European Seafood Exposition w Brukseli, International Boston Seafood Show/Seafood Processing America w Bostonie, Fish Internation w Bremen lub Polfish w Gdańsku, daje niepowtarzalne możliwości ciągłego szukania najlepszego jakościowo surowca rybnego oraz prezentacji firmy na branżowej arenie międzynarodowej.

Firma posiada własne chłodnie, mroźnie oraz wyposażone w najnowsze technologie zaplecze produkcyjne pozwalające na wytwarzanie produktów najwyższej jakości. Import surowców, dystrybucja towarów oraz produktów odbywa się za pośrednictwem aut firmowych o różnej ładowności lub przy współpracy z firmami spedycyjnymi, przez co istnieje możliwość obsługi Klienta na terenie całej Polski. Wyroby firmy Rybhand eksportowane są m. in. do Niemiec, Czech, Rosji, Anglii, Irlandii, Afganistanu i Emiratów Arabskich. Główna siedziba spółki, hale produkcyjne oraz centrum dystrybucyjne znajdują się w Jarocinie. Efektywną sprzedaż na terenie całego kraju wspomagają prężnie działające oddziały w Poznaniu, Kaliszu, Szczecinie Piekarach Śląskich, Katowicach oraz w Podczelu k/Kołobrzegu.Kierunki eksportu:


Niemcy | Czechy | Słowacja | Wielka Brytania | Irlandia | Francja | Grecja | Afganistan | Zjednoczone Emiraty Arabskie | Izrael | RPA | Kanada

Rybhand Sp. z o..o. Sp. k.

Jarocin, wielkopolskie

Rybhand Sp. z o..o. Sp. k.

Jarocin, wielkopolskie

Rybhand Sp. z o..o. Sp. k.

Jarocin, wielkopolskie

Rybhand Sp. z o..o. Sp. k.

Jarocin, wielkopolskie

Informacje z branży

Grupa CIECH buduje w Janikowie nowoczesny magazyn na produkty solne

W zakładzie CIECH Soda Polska SA w Janikowie trwa budowa nowego maga...

Więcej

Sposoby pakowania ryb

W przemyśle spożywczym wykorzystuje się całą gamę różnorodnych opako...

Więcej

Amitraz nowy wątek w aferze jajecznej

Skandal związany z zanieczyszczeniem jaj fipronilem – toksycznym zwi...

Więcej

Reklama

Schani

Spółka SCHANI w rozumieniu biznesowym zajmuje się usługą outsourcingu pracowniczego. Dzię...

Więcej

CleanAccess

CleanAccess to nowy polski producent akcesoriów do systemów mycia w przemyśle  spożywczym. Został...

Więcej

Salmon Hygiene Polska

Firma Salmon Hygiene Polska dostarcza rozwiązania wpływające na higienę i bezpieczeństwo na obsza...

Więcej

Dane teleadresowe

Ściegiennego 252

25-116 Kielce

+48 801 023 231

w godzinach 8.00 do 16.00

info@foodjobs.pl

Skorzystaj z formularza kontaktowego